Tanıtım Yazıları

8 Tag Anahtar Kelime Aracı, Sıralama Takibi, Rakip Analizi

Herkesin rahatlıkla kullanabileceği, her bütçeye uygun, Türkçe panele sahip bir analiz aracı

8 TAG Anahtar kelime bulma ve sitelerinizi analiz etmek için geliştirilmiş online hizmet veren bir web sitesi. İnsanoğlunun gerçek hayatta olan rekabeti internet ortamın da taşındı. Bir web sitenin gelişme süresince en önemli şeylerden biri de analiz sürecini doğru yönetmek. Google analiz gibi araçlar belirli bir noktaya kadar size destek oluyor. Ahrefs, Semrush gibi dünya ölçesinde büyük seo araçlarını da kullanabilirsiniz tabi bunun için bir bütçe ayırabilirseniz.

8 TAG Anahtar Kelime Bulma ve Analiz Aracı ile;

  • Kelime sorgulaması yapabilirsiniz
  • Backlink takibi yapabilirsiniz
  • Rakip siteleri analiz edebilirsiniz
  • Kopya içerik kontrolü yapabilirsiniz.
  • Çok detaylı raporlar hazırlayabilirsiniz.

Anahtar kelime aracını hazırlayan arkadaşlarımızın da Türk olduğunu özellikle belirteyim. Ülkemizde son yıllarda bu tür girişimlerin artması son derece sevindirici.

Bütçenize göre, ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz paketi alabilirsiniz. 25 TL başlayıp 400 TL kadar çıkan esnek bir ödeme planı bulunuyor.

8 TAG aracını birçok defa kullandım ve hiç sorun yaşamadım. Bir sorunla karşılaşırsanız teknik destek konusunda probleminizi hemen çözüyorlar. Bu seo analiz aracını kullanmak son derece kolay. Tek bir ekran üzerinden istediğiniz her şeyi yapabiliyorsunuz.

Bu tür araçları nasıl etkili kullanacaksınız? 

Bir içerik oluşturduğunuzda onu bir kenara atamıyorsunuz. Sürekli takip etmeniz gerekiyor. Çünkü aynı içeriği bir süre sonra başka sitelerde oluşturuyor. Bunu gözlemleyip, yazıları güncellemek çok önemli. İşte 8 TAG aracı ile bu süreci yönetmek çok kolay, hangi kelimede üst sıraya çıktığınızı, hangi kelimede düşüş yaşadığınızı rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Teşekkürler, Arkadaşlar güzel iş çıkarmışsınız. https://www.8tag.com/

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir