Tanıtım Yazıları

Logo, Grafik Tasarımı Hizmetleri (itezgah.com)

Uygun fiyatlarla grafik tasarımlarını yaptırabileceğiniz başarılı işlere imza atan itezgah.com tanıyalım

Ankara Grafik Logo Tasarımı Firması (itezgah.com) Grafik tasarım hizmetlerini uygun fiyat ve kalite ile bulabileceğiniz itezgah.com müşteri memnuniyeti

Kültürel Bellek 11 yılı geride bıraktı. Sitede gerek tasarım gerekse içerik olarak köklü bir değişikliğe gitme kararı aldım. İçeriğin kalitesi kadar görselliğe de önem vermeye çalışıyorum.

Kültürel Bellek LOGO suna kavuştu…

İşini ehline verirseniz ve ne istediğinizi doğru olarak anlatırsanız ortaya çok güzel şeyler çıkıyor.

Kültürümüzün önemli motiflerinden biri Nazar Boncuğudur. Logo fikri aklıma ilk geldiğinde kesinlikle nazar boncuğu olsun diye düşündüm. Bunun haricindeki tüm işleri ustasına bıraktım. 2 günlük bir süre içerisinde logom teslim edildi. Hem de tam benim istediğim şekilde… Tabi grafik tasarımlarının bir maliyeti oluyor. 2021 yılı itibarıyla Logo için 70 TL ödedim. Bence çok daha fazlasını hak ediyorlar.

Bir şeye çok fazla para verince çok iyi olacağı anlamına gelmiyor bunu tekrar tecrübe edinmiş oldum. Önemli olan doğru kişiye ulaşabilmek;

itezgah.com hoş geldiniz…

itezgah.com 2020 yılında kurulan ve her türlü grafik tasarımını uygun fiyatla yaptırabileceğiniz, Ankara merkezli bir firma. Kültürel Bellek sitesinin başarılı logosuna imza atan bu firma logo, banner, broşür, kurumsal kimlik tasarımları, web tasarımı gibi zengin bir hizmet alanı var.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz. https://itezgah.com/

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir