Tanıtım Yazıları

Türkiye’de Gezilecek Yerler (gezilesiyer.com)

Gezmek, dünyayı dolaşmak, yeni yerler keşfetmek... 

İnternette bir resim ararken karşıma çıkan bir Web sitesi dikkatimi çekti. Gezilesi Yer…

İnternette çok fazla gezi ve benzeri adlarla yayın yapan Web sitesi var. Son yıllarda gezi ve turizm ağırlıklı sitelerin sayısının da arttığını söyleyebiliriz. Bir Web sitesini açıp geliştirmek gerçekten zor ve zahmet gerektiren bir iştir. Özellikle bir gezi sitesi açacaksanız işiniz daha zordur. Yüksek kalitede resimlere ihtiyaç duyarsınız. İçeriklerinizin çok düzgün ve doyurucu olması gerekir. Ayrıca bunun için bir ekibinizin olması gerekir. Tek başınıza bir site açıp geliştirmeniz çok zordur. Peki bunu başaran birileri var mıdır?

Evet böyle biri var. Hüseyin Uslu…

Sitede 24341 Fotoğraf, 1000 adet özenle seçilmiş fotoğraf, 42607 rota var.

Gezilesi Yer sitesinin çok gelişmiş bir tasarımı var. Gezip gördüğünüz yerleri yazmak istiyorsanız misafir yazarlık da yapabiliyorsunuz. Kendinize ait gezi rotaları oluşturabilirsiniz. Gideceğiniz yer hakkında açılış kapanış saatleri, fiyatlar vb birçok özellik hakkında da yeteri kadar bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Ülkemizde ne kadar çok gezilecek yer var. Umarım bu güzellikleri bizden sonraki nesilere aktarılabilir ve anlatabiliriz. Siteye yayın hayatında başarılar diliyorum. Gerçekten büyük işlere imza atılmış.

Gezilecek yer arıyorsanız sitenin adresi:  Gezilecek Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir